Strona główna » Sprzątanie hal » Sprzątanie hal przemysłowych

Sprzątanie hal przemysłowych

Każdy pracodawca który posiada halę produkcyjną zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest czyste wnętrze hali. Bez wątpienia, to gwarancja bezpieczeństwa i dogodnych warunków pracy dla pracowników. Nie wystarczy tylko codzienne sprzątanie powierzchni produkcyjnych z kurzu i brudu. Należy również pamiętać o tym, aby miejsca niedostępne takie jak ściany, sufity, maszyny czy tez inne elementy infrastruktury hal były utrzymane w czystości. Nasza firma oferuje usługi porządkowe i kompleksowe sprzątanie hal przemysłowych. Zajmujemy się sprzątaniem małych i dużych hal przemysłowych. Działania jakie prowadzimy na obiekcie, w żaden sposób nie zaburzają pracy na hali. Spełniamy wszelkie wymogi BHP, a sprzęt jaki używamy do sprzątania hal posiada wymagane atesty. Zakres czyszczenia każdorazowo jest dostosowany do potrzeb klienta i oczywiście może być poszerzony o dodatkowe usługi.

Wszelkie zanieczyszczenia powstające nawet w małym zakładzie produkcyjnym, to realny problem, nie tylko estetyczny. Duża część niepożądanych substancji, zwłaszcza zawartych w oparach olejów, ma wpływ na zdrowie wdychanych przez nich pracowników.

Z punktu widzenia przedsiębiorcy kolejnym zagrożeniem wynikającym z zaniechania profesjonalnego czyszczenia przemysłowego jest niszczący wpływ zanieczyszczeń na poszczególne maszyny i pracę całej linii produkcyjnej. Pył produkcyjny lub osady mineralne zakłócają prawidłowe działanie urządzeń, początkowo skutkując obniżeniem jakości produktu i wydajności produkcji, a ostatecznie uszkodzeniem elementów maszyn.

Dlatego warto regularnie korzystać z usług sprzątania obiektów przemysłowych. Jako firma sprzątająca ToMar-Cleaning oferujemy Państwu kompleksowe czyszczenie techniczne, które pozwoli usunąć brud i nieczystości nawet z problematycznych i trudno dostępnych miejsc.

Regularne sprzątanie zakładów przemysłowych niesie ze sobą wiele długoterminowych korzyści, w tym także finansowych.

Regularne usuwanie wszelkiego rodzaju zabrudzeń (kurz, osady, smary, zanieczyszczenia płynne i stałe) to przede wszystkim:

  • Spełnienie wymogów prawnych Państwowego Inspektoratu Sanitarnego bez potrzeby zatrudniania ludzi i tworzenia działu zajmującego się sprzątaniem przemysłowym,
  • Większy komfort pracowników i wyższa produktywność,
  • Tańsza i wydajniejsza praca maszyn oraz wydłużenie ich żywotności,
  • Zapobieganie awariom linii produkcyjnej i przestojom,
  • Utrzymanie ciągłości produkcji.

Zlecenie sprzątania profesjonalnej firmie to znacznie wygodniejszy i tańszy sposób niż korzystanie z własnego personelu. 

W sprawie wyceny i ustaleniu zakresu prac, zapraszamy do kontaktu
Sprzątanie hal przemysłowych
Scroll to Top