Strona główna » Profesjonalne mycie okien i witryn

Profesjonalne mycie okien i witryn sklepowych

Czyste okna są wizytówką i ozdobą każdego domu, sklepu, lokali usługowych… Czasem, żeby osiągnąć zadowalający efekt trzeba poświęcić im dużo pracy i czasu. Nasza firma zrobi to za Ciebie. Umyjemy profesjonalnie Twoje okna wszelkiego typu (nie zostawiając żadnych smug i zacieków) wraz z ramami, a także rolety, bramy garażowe, drzwi wejściowe.

Cennik

UsługaJednostka miaryCena
Okno jednoskrzydłowe z ramą szt. 15 PLN

Okno dwuskrzydłowe z ramą

szt. 20 PLN

Drzwi balkonowe z ramą
szt. 20 PLN

Okno tarasowe
m2 Od 4 PLN

okna nietypowe
wycena indywidualna

mycie witryn sklepowych / przeszkleń
m2 Od 4PLN

mycie rolet zewnętrznych / żaluzji i bram garażowych
m2 od 5 PLN

Mycie okien po remoncie/budowie
szt. wycena indywidualna

Mycie okien Zielona Góra i okolice

Nasza firma w sposób profesjonalny realizuje zlecenia mycia okien. Podjęte zadania wykonujemy ze starannością i dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Oferowane przez nas usługi dotyczą różnych rodzai powierzchni, zarówno małych, jak i dużych. Nie ma znaczenia również ich usytuowanie.

Mycie okien na wysokości (mycie wysokościowe)

Jesteśmy przygotowani do pracy na każdej wysokości. Dzięki posiadanemu doświadczeniu świadczymy usługi dla każdego rodzaju budynków, począwszy od domów jednorodzinnych, a skończywszy na najwyższych biurowcach. Co więcej, wykonujemy je w czasie kilkakrotnie krótszym, niż gdybyś musiał podejmować się ich samodzielnie. Zauważalną różnicą, pomiędzy naszymi usługami a myciem okien tradycyjnym domowym sposobem, jest długotrwałość osiągniętego efektu. W celu jego osiągnięcia wykorzystujemy specjalne środki czyszczące, dzięki którym okna na dłużej zachowują swój nowy i czysty wygląd. Dodatkowo w celu starannego wyczyszczenia trudnodostępnych miejsc, wykorzystujemy specjalny sprzęt myjący.

Profesjonalne mycie okien – powierz zadanie specjalistom

Powierz zadanie czyszczenia okien profesjonalistom, a przekonasz się, że to bardzo duże udogodnienie. Zyskasz dodatkowy czas oraz energię, które z pewnością spożytkujesz w efektywny dla siebie sposób. Korzystając z naszych usług, oszczędzasz na zakupie sprzętu oraz środków do mycia okien. Biorąc pod uwagę także brak konieczności zatrudniania pracowników porządkowych, rozwiązanie to finalnie, okazuje się oszczędniejszym w porównaniu do samodzielnego mycia okien.

Zadbaj o wizerunek firmy z ToMar-Cleaning

Czyste okna w dużym stopniu wpływają na poprawę wizerunku firmy. Poza tym zwiększają powierzchnię, z której do wnętrza biura lub domu, napływa światło dzienne. Z kolei dobrze oświetlone wnętrze, to lepsze samopoczucie i niższe rachunki za prąd. Usługa mycia okien musi być wykonywana systematycznie, aby nie powstawały trudne do usunięcia zabrudzenia. Jest to szczególnie istotne w sezonie jesienno – zimowym. Nawet niewidoczne zanieczyszczenia mogą powodować narastanie nieestetycznych pleśni, grzybów oraz mchu.

Profesjonalne mycie obiektów przeszklonych

W przypadku przeszklonych biurowców oraz większych obiektów przemysłowych mycie okien możliwe jest tylko z wykorzystaniem usług specjalistycznej firmy. Jeśli zadanie to wiąże się z pracą na wysokości, a zwykle tak bywa, to wymaga ono odpowiedniego przeszkolenia oraz przygotowania. W tego typu sytuacjach ważne są nie tylko środki do mycia i sprzęt, ale także odzież oraz zabezpieczenia umożliwiające tego typu pracę. Nasza firma gwarantuje to wszystko w ramach usługi profesjonalnego mycia okien. 

Mycie witryn sklepowych w lokalach handlowych i usługowych

Kolejną naszą usługą, skierowaną do firm jest mycie witryn w lokalach handlowych oraz usługowych. Lśniąca czystością witryna z pewnością wpłynie na korzyść firmy. Świadczy o profesjonalizmie, schludności oraz dbałości o prowadzony biznes. To z kolei przyciąga klientów. Do mycia witryn sklepowych wykorzystujemy wodę demineralizowaną oraz specjalne preparaty, które nie tylko nadadzą jej czystości, ale także blasku i przejrzystości. Korzystając z naszych usług w tym zakresie, otrzymujecie wyróżniającą się czystością witrynę, bez zbędnego wysiłku. 

Scroll to Top