Strona główna » Profesjonalne mycie okien i witryn

Profesjonalne mycie okien i witryn sklepowych

Czyste okna są wizytówką i ozdobą każdego domu, sklepu, lokali usługowych… Czasem, żeby osiągnąć zadowalający efekt trzeba poświęcić im dużo pracy i czasu. Nasza firma zrobi to za Ciebie. Umyjemy profesjonalnie Twoje okna wszelkiego typu (nie zostawiając żadnych smug i zacieków) wraz z ramami, a także rolety, bramy garażowe, drzwi wejściowe.

Cennik

UsługaJednostka miaryCena
Okno jednoskrzydłowe z ramą szt. 15 PLN

Okno dwuskrzydłowe z ramą

szt. 20 PLN

Drzwi balkonowe z ramą
szt. 20 PLN

Okno tarasowe
m2 Od 4 PLN

okna nietypowe
wycena indywidualna

mycie witryn sklepowych / przeszkleń
m2 Od 4PLN

mycie rolet zewnętrznych / żaluzji i bram garażowych
m2 od 5 PLN

Mycie okien po remoncie/budowie
szt. wycena indywidualna

Mycie okien Zielona Góra i okolice

Nasza firma w sposób profesjonalny realizuje zlecenia mycia okien. Podjęte zadania wykonujemy ze starannością i dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Oferowane przez nas usługi dotyczą różnych rodzai powierzchni, zarówno małych, jak i dużych. Nie ma znaczenia również ich usytuowanie. Jesteśmy przygotowani do pracy na każdej wysokości. Dzięki posiadanemu doświadczeniu świadczymy usługi dla każdego rodzaju budynków, począwszy od domów jednorodzinnych, a skończywszy na najwyższych biurowcach. Co więcej, wykonujemy je w czasie kilkakrotnie krótszym, niż gdybyś musiał podejmować się ich samodzielnie. Zauważalną różnicą, pomiędzy naszymi usługami a myciem okien tradycyjnym domowym sposobem, jest długotrwałość osiągniętego efektu. W celu jego osiągnięcia wykorzystujemy specjalne środki czyszczące, dzięki którym okna na dłużej zachowują swój nowy i czysty wygląd. Dodatkowo w celu starannego wyczyszczenia trudnodostępnych miejsc, wykorzystujemy specjalny sprzęt myjący.

Profesjonalne mycie okien

Powierz zadanie czyszczenia okien profesjonalistom, a przekonasz się, że to bardzo duże udogodnienie. Zyskasz dodatkowy czas oraz energię, które z pewnością spożytkujesz w efektywny dla siebie sposób. Korzystając z naszych usług, oszczędzasz na zakupie sprzętu oraz środków do mycia okien. Biorąc pod uwagę także brak konieczności zatrudniania pracowników porządkowych, rozwiązanie to finalnie, okazuje się oszczędniejszym w porównaniu do samodzielnego mycia okien.

Zadbaj o wizerunek firmy z ToMar-Cleaning

Czyste okna w dużym stopniu wpływają na poprawę wizerunku firmy. Poza tym zwiększają powierzchnię, z której do wnętrza biura lub domu, napływa światło dzienne. Z kolei dobrze oświetlone wnętrze, to lepsze samopoczucie i niższe rachunki za prąd. Usługa mycia okien musi być wykonywana systematycznie, aby nie powstawały trudne do usunięcia zabrudzenia. Jest to szczególnie istotne w sezonie jesienno – zimowym. Nawet niewidoczne zanieczyszczenia mogą powodować narastanie nieestetycznych pleśni, grzybów oraz mchu.

Profesjonalne mycie obiektów przeszklonych

W przypadku przeszklonych biurowców oraz większych obiektów przemysłowych mycie okien możliwe jest tylko z wykorzystaniem usług specjalistycznej firmy. Jeśli zadanie to wiąże się z pracą na wysokości, a zwykle tak bywa, to wymaga ono odpowiedniego przeszkolenia oraz przygotowania. W tego typu sytuacjach ważne są nie tylko środki do mycia i sprzęt, ale także odzież oraz zabezpieczenia umożliwiające tego typu pracę. Nasza firma gwarantuje to wszystko w ramach usługi profesjonalnego mycia okien. 

Mycie witryn sklepowych w lokalach handlowych i usługowych

Kolejną naszą usługą, skierowaną do firm jest mycie witryn w lokalach handlowych oraz usługowych. Lśniąca czystością witryna z pewnością wpłynie na korzyść firmy. Świadczy o profesjonalizmie, schludności oraz dbałości o prowadzony biznes. To z kolei przyciąga klientów. Do mycia witryn sklepowych wykorzystujemy wodę demineralizowaną oraz specjalne preparaty, które nie tylko nadadzą jej czystości, ale także blasku i przejrzystości. Korzystając z naszych usług w tym zakresie, otrzymujecie wyróżniającą się czystością witrynę, bez zbędnego wysiłku. 

Przewiń do góry