Strona główna » Mycie okien na wysokości

Mycie okien na wysokości: Zielona Góra i okolice

Mycie okien na wysokości to wyzwanie, ale i ważna kwestia wizerunkowa. Biurowce z czystymi szybami to wizytówka sama w sobie. Najbardziej znane metody to technika alpinistyczna, wykorzystanie podnośnika i mycie szyb z poziomu gruntu. To co wybierze klient w dużej mierze zależy od założonego budżetu i wysokości budynku. My zachęcamy klientów do wyboru tej ostatniej metody, czyli mycia szyb i elewacji budynku z poziomu gruntu, za pomocą kijów teleskopowych. Dlaczego ta metoda jest polecana? Jest ona najbardziej korzystna cenowo, a przy tym najmniej inwazyjna.

Dla naszych klientów myjemy okna i przeszklenia w biurowcach, wieżowcach, a także obiektach handlowo-usługowych. Posługujemy się specjalistycznym sprzętem, którym z dużą dokładnością jesteśmy w stanie wyczyścić szyby, framugi i nasady. Szczotki teleskopowe pozwalają na czyszczenie do poziomu 26 metrów, co odpowiada 8 piętrom, a nie ma przy tym żadnego ryzyka związanego z pracą na wysokości. Nasze techniki czyszczenia z poziomu gruntu pozwolą osiągnąć efekt taki jak czyszczenie na wysokości.

Jaki efekt uzyskuje klient po myciu wysokościowym elewacji? Szyby są krystalicznie czyste, bez mało estetycznych zacieków i smug. Woda wielokrotnie filtrowana i demineralizowana jaką stosujemy, lepiej pochłania brud. Efektem są lśniące szyby jak tafla wody, a czystość utrzymuje się na dłużej. Taka woda dociera nawet w trudno dostępne zakamarki. Regularne i skuteczne mycie fasad i przeszkleń to już nie tylko upragniony efekt wizualny, ale większy komfort pracy i mieszkania. Zanieczyszczone szyby to mniej światła dziennego w pomieszczeniu, mniejsza przejrzystość i w efekcie większe rachunki za elektryczność.

Oczywiście liczy się nie tylko efekt na zewnątrz, ale także czyste szyby w środku wewnątrz budynku. Ważny aspekt to szyby wystawowe, które nie dość, że mają nietypowe wymiary, to i posiadają trudno dostępne miejsca. Dodatkowo dolna część to obszar, gdzie często można zauważyć kurz i brud, a także mało estetyczne odciski palców. Aby umyć takie szyby należy poświęcić na to więcej czasu i posiadać odpowiedni sprzęt. Wiemy o tym, dlatego naszym klientom oferujemy mycie witryn sklepowych w wielkopowierzchniowych kompleksach w ramach usługi jednorazowej, jak i abonamentowej.

Przeszklone biurowce to piękna wizytówka dzielnic biznesowych i wielu firm, dlatego coraz więcej osób chce zamawiać usługę mycia okien na wysokościach. Niezależnie od tego, czy chce się myć fasady czy całą elewację, powinien zająć się tym specjalista, który wie jak skutecznie czyścić szkło i jak robić to sprawnie. Firmy zajmujące się tym na poważnie, gwarantują precyzję i wszelkie środki ostrożności, jakie narzucają przepisy BHP. Dzięki temu można potem cieszyć się idealnie czystymi oknami, bez ingerencji w stan techniczny budynku, a także nie zakłócając pracy innych i bez wpływu na otoczenie.

Nasza firma myje okna na błysk w Zielonej Górze, ale i w wybranych miastach – na życzenie. Jesteśmy otwarci na współpracę i elastyczni. Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci najlepszą metodę czyszczenia okien. Naszym priorytetem są krystalicznie czyste okna i tutaj dążymy do perfekcji. Nie pozostawimy klientów z wątpliwościami, a tym bardziej ze smugami. Współpraca z nami jest przejrzysta jak okna, które im oddajemy. Mycie okien w naszym wydaniu to nie tylko zwykła usługa, ale cały proces, który zwiększa prestiż Twojej firmy i sprawia, że jesteś postrzegany jako profesjonalista, który dba o każdy szczegół. 

Scroll to Top